HUKUK FAKÜLTESİ

Hkü 2017 Yaz Okulu Başvuru Usulü Hakkinda

Hkü 2017 Yaz Okulu Başvuru Usulü Hakkinda

KAYIT FORMLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZ OKULU BAŞVURU YÖNTEMİ
 
DEĞERLİ ARKADAŞLAR;

YAZ OKULU BAŞVURULARINIZIN ŞU USUL DAİRESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. HEMEN SÖYLEMEK GEREKİR Kİ, BAŞVURULARINIZI 19 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

İKİNCİ BİR HUSUS İSE, DUYURULAR KISMINDA YAYINLANAN DERS PROGRAMINDA AÇILACAK DERSLERİN BELLİ OLMASINI MÜTEAKİP ZORUNLU GÖRÜLÜRSE DEKANLIĞIMIZ TARAFINDAN DEĞİŞİKLİK YAPILABİLECEKTİR.  

BU DUYURUMUZUN HEMEN ALTINDA HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ YAZ OKULU BAŞVURU FORMU YER ALMAKTADIR. AÇILACAK OLAN DERSLERİN HIZLI BİR ŞEKİLDE BELİRLENEBİLMESİ BAŞVURU İŞLEMLERİNİZİN HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPILMASI İLE MÜMKÜN OLACAKTIR. DÜŞÜNCEMİZ, YAZ OKULU DERS KAYITLARINIZIN 23 HAZİRAN 2017 CUMA GÜNÜNE KADAR BİTİRİLMESİNİ TEMİN ETMEK YÖNÜNDE OLACAKTIR. YAPILAN BAŞVURULARIN HIZLI BİR ŞEKİLDE DÖKÜMÜNÜ ALMAK VE DERSLERİ BELİRLEMEK DE YAZILI ŞEKİLDE VE HEMEN AŞAĞIDA AÇIKLAYACAĞIMIZ BAŞVURU YÖNTEMİ İLE YAPMANIZ HALİNDE MÜMKÜN OLACAKTIR. ÖZELLİKLE ÜNİVERSİTEYE ŞAHSEN GELMEK SURETİYLE YAPTIĞINIZ BAŞVURULAR GEÇEN SENEDEN TECRÜBE ETTİĞİMİZ KADARI İLE SADECE KARMAŞAYA SEBEP OLMAKTADIR. EZCÜMLE, ŞAHSEN GELEN ARKADAŞLARIMIZ DA, HER HALDE AŞAĞIDAKİ USULE UYGUN ŞEKİLDE (BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN) BAŞVURULARINI AYRICA YAPMAK ZORUNDADIR.

                – HKÜ YAZ OKULU KAYIT ESASLARINA İLİŞKİN DUYURUDA PEK ÇOK SORUNUZUN CEVABI OLDUĞU GİBİ DERS SEÇERKEN UYACAĞINIZ İLKELER VE KURALLAR DA MEVCUTTUR. LÜTFEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ. ANILAN KURALLARA AYKIRI YAPILAN DERS SEÇİM İŞLEMLERİ ANILAN ÖĞRENCİ O DERSİ ALIP GEÇMİŞ OLSA BİLE İPTAL EDİLECEKTİR.

                – DUYURULAR KISMINDAN BAŞVURU FORMUNU İNDİRİP ÇIKTISINI ALDIKTAN SONRA DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE VE OKUNAKLI ŞEKİLDE EKSİKSİZ OLARAK DOLDURUNUZ VE İMZALAYINIZ. AYRICA EKLENEN TÜM FORMLARDA İLGİLİ ALANLARI EKSİKSİZ VE YANLIŞSIZ DOLDURUNUZ.

                – BAŞVURU FORMUNU VE ALMAK İSTEDİĞİNİZ YAZ OKULU DERSLERİNİN ÜCRETİNİ ÖDEDİĞİNİZE DAİR DEKONTU TARATIP EXCEL BELGESİNİDE EKLEYEREK (MALİ KAYDINIZIN HEMEN AÇILIP DERS KAYDINIZI YAPABİLMEK AMACI İLE) TARANAN DEKONT+TARANAN İMZALI DERS KAYIT FORMU+DİJİTAL ORTAMDA DOLDURULAN 3 BELEGEYİ MAİL BAŞLIĞINA HKÜ 2017 YAZ OKULU-ÜNİVERSİTENİZ-NUMARANIZ-İSMİNİZ VE SINIFINIZ ŞEKLİNDE YAZDIKTAN SONRA

                -BİRİNCİ VE İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ HİLAL KALYONCU ve TUĞÇEM ŞAHİN HOCANIZIN

               hilal.kalyoncu@hku.edu.tr – av.tugcemsahin@gmail.com ve                bagci.omer@gmail.com+oguz.mercan@hku.edu.tr

                – ÜÇÜNCÜ VE DÖRDÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ BETÜL KORKMAZ ve YASİN ÇELİK HOCANIZIN  

                betul.korkmaz@hku.edu.tr – yasin.celik@hku.edu.tr ve      bagci.omer@gmail.com + oguz.mercan@hku.edu.tr

                – DIŞARDAN BAŞVURU YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DE

                aysegul.gok@hku.edu.tr – bagci.omer@gmail.com + oguz.mercan@hku.edu.tr

                ADRESLERİNE YUKARIDAKİ BAŞVURULARINI YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.

                SÖZ KONUSU BAŞVURU YÖNTEMİ DIŞINDA YAPILACAK BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. MAİLİNİZİN BAŞLIĞINI DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE VE YUKARIDA AÇIKLANAN ŞEKİLDE YAZMANIZ ZORUNLUDUR. AMACIMIZ, BİR SİSTEM İÇİNDE YAZ OKULU KAYITLARINIZIN HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPILIP AÇILACAK DERSLERİN BELİRLENMESİDİR. BU YÖNTEM DIŞINDA ÖZELLİKLE TELEFONLA ULAŞMAK VB. ŞEKİLLERDE YAPMAK İSTEDİĞİNİZ BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR. ÜCRETİNİZİ ÖDEDİĞİNİZ AMA AÇILMAYAN DERSLERİN BEDELLERİ DEKANLIKTAN ALACAĞINIZ BİR YAZI İLE TARAFINIZA TEKRAR ÖDENECEKTİR. (NOT: 3 BELGEYİ TAM OLARAK GÖNDERMEYEN ÖĞRENCİLERİN KAYIT İŞLEMLERİ TAMAMLANMAYACAKTIR) 

KAYIT FORMLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ