Hkü Hukuk Fakültesi Sinav Kurallari | Hukuk Fakültesi | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

HUKUK FAKÜLTESİ

Hkü Hukuk Fakültesi Sinav Kurallari

Hkü Hukuk Fakültesi Sinav Kurallari

HKÜ HUKUK FAKÜLTESİ SINAV KURALLARI
 
                DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZ;

                MALUMUNUZ OLDUĞU ÜZERE VİZE SINAVLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR. SINAV DÖNEMİNİN SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GEÇMESİ MAKSADI İLE HEMEN AŞAĞIDAKİ HUSUSLARI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİK:
1.       BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖĞRENCİ KİMLİKLERİ VEYA NÜFUS CÜZDANLARI İLE BİRLİKTE SINAVA GİRMELERİ ZORUNLUDUR.
2.       ÖĞRENCİLERİMİZ FAKÜLTEMİZ TARAFINDAN KENDİLERİNE BİLDİRİLEN SINIFLARDA SINAVA GİRMEK ZORUNDADIR. AKSİ HALDE SINAVLARI DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.
3.       CEP TELEFONLARINIZ BÜTÜN SINAVLARDA KAPALI (SESSİZ DEĞİL) OLACAK VE KENDİNİZDEN UZAKTA EĞER VAR İSE KAPALI ÇANTALARINIZDA TUTULACAKTIR.
4.       SINAV GÖREVLİSİ ARKADAŞLARIMIZ GEREKLİ GÖRDÜKLERİ TAKDİRDE ÖĞRENCİLERİMİZİN YERİNİ DEĞİŞTİREBİLİRLER. LÜTFEN HOCALARIMIZIN SINAV SALONUNUN HUZURU İÇİN YAPACAK OLDUKLARI TALİMATLARI EKSİKSİZ OLARAK YERİNE GETİRİNİZ.

DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZ;

BU TEDBİRLERİN TAMAMI HEPİNİZİN HUZURLU BİR ŞEKİLDE SINAV DÖNEMİNİZİ GEÇİRMENİZ MAKSADI İLE DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR. KOPYA EYLEMİ VE TEŞEBBÜSÜ BİLE HERŞEYDEN ÖNCE BİR AHLAKSIZLIKTIR. ÖTE YANDAN, YAKALANMANIZ HALİNDE ALACAĞINIZ DİSİPLİN CEZALARI BİR ÖMÜR BOYUNCA SİZİNLE BİRLİKTE VARLIĞINI SÜRDÜRECEKTİR. HAKİMLİK BAŞTA OLMAK ÜZERE BÜTÜN KAMU ALIMLARINDA DİSİPLİN CEZASI ALMAMIŞ OLMANIZ GEREKMEKTEDİR. BUNDAN DOLAYI BU HUSUSA LÜTFEN ÖZELLİKLE DİKKAT EDİNİZ.

UMUT EDERİZ Kİ SORUNSUZ VE GÜZEL BİR SINAV DÖNEMİ GEÇİRELİM VE HEPİNİZ DİLEDİĞİNİZ VE HAKETTİĞİNİZ NOTLARIN ALIN. BAŞARILAR DİLERİZ.